Ser Le Roule Rians z żurawiną 125g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Francuski ser twarogowy z charakterystyczną spiralą z żurawiny widoczną w przekroju. Unikalny, słodko-kwaskowaty smak tworzy niezapomniane połączenie.
Doskonały jako deser.
Zalecane wina: Champagne czerwony lub biały.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | Mleko* pasteryzowane, śmietana* pasteryzowana, żurawina (3,59%), dekstroza, skrobia, błonnik owoców cytrusowych, koncentrat z żurawiny (0,24%), laktoza, substancja konserwująca: kwas sorbowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii, wyciąg z rozmarynu. *pochodzenie: francja |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 294 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1220 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |