Ser Le Roule Rians z ananasem 125g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ser twarogowy z charakterystyczną spiralą z ananasa widoczną w przekroju. Unikalny, delikatny słodko-kwaskowy smak i kremowa konsystencja zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | mleko* pasteryzowane, śmietana* pasteryzowana, ananas (10,60%), cukier, skrobia, woda, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, laktoza, substancja konserwująca: kwas sorbowy, kultury bakterii, substancja konserwująca: sorbinian potasu, barwnik: kurkuma, barwnik: annato, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu, wyciąg z rozmarynu. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 305 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1269 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |