'Segal's Special Reserve Merlot Wino Czerwone Wytrawne 12% 0,75l X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Special Reserve swój niezwykły charakter zawdzięcza gronom uprawianym w unikalnym klimacie Górnej Galilei. Po starannej maceracji i fermentacji wino leżakuje przez 12 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego. Pełne, dojrzałe pieprzowe aromaty doskonale zbalansowane przez głęboki kolor i smak. Doskonały towarzysz pieczonej kaczki, jagnięciny w sosie borowikowym i potraw z truflami.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Merlot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Jagnięcina, Kaczka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Izrael |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Region pochodzenia | Izrael |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | koszerne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o. Ulica i numer: Hryniewieckiego 1 Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |