Schweppes Citrus Mix 0,85l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Miks smaków pomarańczy, mandarynki, grejpfruta i limonki w unikalnym napoju pełnym wyrafinowania i charakteru.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 850 ml |
| Składniki | Woda, cukier, dwutlenek węgla, ekstrakty z pomarańczy, kwas: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancje słodzące: acesulfam k i sukraloza, aromaty cytrusów i inne aromaty , skrobia modyfikowana: e1450; przeciwutleniacz: :kwas askorbinowy, stabilizator: e445 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orangina schweppes polska ulica i numer: al. wyścigowa 6 kod pocztowy i miasto: 02-681 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 81 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 162 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |