Opis szczegółowy
Kolor: Intensywny rubinowy, błyszczący
Nos: Bogate aromaty czerwonych owoców z
nutą starzenia
Usta: Owocowość i żywiołowość młodego,
klasycznego Porto zrównoważone z finezją
starzenia
Serwowanie:
Znakomite solo, serwowane w dużych
kieliszkach, Sandeman Porto Founder's
Reserve idealnie komponuje się z serami lub
bogatymi czekoladowymi deserami.
Temperatura podania: 12 - 16 °C
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tinta Roriz |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Baranina, Desery, Sery pleśniowe, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 20 % obj. |
| Składniki | Winogrona, konserwanty: siarczyny (so2), stabilizatory: guma arabska, poliasparginian potasu |
| Type of Fortified Wine | PORT |
| Colour of Wine | RED |
| Style of Fortified Wine | RUBY |
| Origin of Wine | PORTUGAL - DOURO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Region pochodzenia | Douro - porto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 12 - 16 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 658 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 658 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
Inne informacje o zawartości