Opis szczegółowy
Kolor: lekko ceglasty
Nos: Aromaty wanilii
i suszonych owoców
Usta: Elegancka harmonia
i świeży smak czerwonych
owoców, które rozwijają się
w ustach i łączą się z nutami
starzenia w drewnie,
zapewniając dobry finisz
Serwowanie: Idealne do
delektowania się jego
świeżością i złożonością,
świetne do połączenia z
lekkimi deserami. Podawać
schłodzone do temperatury
16-18 °C
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tinta Roriz, Touriga Francesa |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Sery pleśniowe, Sery, Baranina, Dziczyzna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 19,5 % obj. |
| Składniki | Winogrona, alkohol gronowy, konserwanty: siarczyny (so2) |
| Type of Fortified Wine | PORT |
| Colour of Wine | RED |
| Style of Fortified Wine | TAWNY |
| If Vintage | NO |
| Origin of Wine | PORTUGAL - DOURO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Region pochodzenia | Douro - porto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 637 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 637 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Na porcję |
Inne informacje o zawartości