Opis szczegółowy
Sałatka z tuńczykiem w stylu śródziemnomorskim 220 g King Oscar
Parametry produktu
| Składniki | Makaron (27%) (woda, mąka pszenna durum, bialko jaja w proszku), ryba - tuńczyk (18%), pomidory (12%), cebula (10%), czerwona paryka (10%), żólta i zielona paryka (8%) , koncentrat pomidorowy (3%), zielone oliwki (2%), olej słonecznikowy, ocet spirytusowy, cukier, bazylia, sól, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczajac: guma guar; ekstrakt przypraw, oregano, pieprz biły |
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Zawartość netto | 220 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1080 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przy wilgotności do 80% |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożyć bezpośrednio po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 413 kJ |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |