Opis szczegółowy
Sałatka z tuńczykiem w stylu meksykańskim 220 g
Parametry produktu
| Składniki | Ryba - tuńczyk (18%), cebula (17%), czerwona papryka (15%), ryż ugotowany (15%) (woda, ryż), kukurydza (14%), czerwona fasola (9%), biała fasola (5%), koncentrat pomidorowy (2,9%), olej rzepakowy, cukier, sól, skoncentrowany sok cytrynowy, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, przyprawy, aromat , substancja zagęszczająca: guma guar. może zawierać gorczycę i seler. |
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Zawartość netto | 220 g |
| Źródło białka | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przy wilgotności do 80% |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 417 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości