Sałatka z Makrelą i Łososiem w Puszce Pikantna Konserwa Rybna - MK 170 g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
MK Sałatka z makrelą pikantna 170g
Parametry produktu
| Składniki | Makrela 17 %, łosoś atlantycki rozdrobniony 17 %, woda, cebula, pasternak, koncentrat pomidorowy, marchew, olej rzepakowy, cukier, kasza manna, błonnik sojowy, sól, ocet spirytusowy, papryka ostra, kolendra, ekstrakt papryki, pieprz cayenne, |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konshurt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: korfantego 26 kod pocztowy i miasto: 42-202 częstochowa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 159 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 660 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 1,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,1 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |