Sałatka warzywna z jajkiem Lisner 500g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
sałatka z ziemniakami, marchewką, ogórkiem, jajkiem, selerem oraz szczypiorkiem to pożywne, smaczne danie, które może być przekąską lub składnikiem dowolnych posiłków, serwowanych o każdej porze dnia. Jej smak znany jest od lat wszystkim miłośnikom polskiej kuchni.
Parametry produktu
| Składniki | ziemniaki 30%, marchew 19,4%, olej rzepakowy, jaja gotowane 9%, woda, seler 8,3%, cukier, gorczyca mielona, przyprawy, ocet spirytusowy, sól, szczypiorek, żółtko jaja, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 957 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,4 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |