Opis szczegółowy
Unikalna kompozycja smakowa.
Parametry produktu
| Składniki | 55 % ziemniaki gotowane, olej rzepakowy, woda, jogurt (mleko, skrobia), 4,9 % zioła (2,5 % natka pietruszki, 1,5 % bazylia, 0,8 % mięta, 0,1% oregano), cukier, sól, żółtko jaja, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, sok z limonki, czosnek, chili, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wyrób należy przechowywać i dystrybuować w temperaturze od +2°c do +7°c w suchych i czystych warunkach. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 962 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E211 Benzoesan sodu, E202 Sorbinian potasu |