Salaterka 20 cm Ambition Basic
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Biała salaterka szklana.
Przedstawiamy salaterkę szklaną, która jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi uniwersalny dodatek do każdej aranżacji stołu. Wykonana z białego szkła, ta okrągła salaterka jest idealna do serwowania sałatek, owoców czy przekąsek. Jej uniwersalny design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza i typu zastawy. Dzięki temu, że jest sztaplowana, łatwo znajdziesz dla niej miejsce w swojej kuchni. Możesz ją bezpiecznie myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie higieny i oszczędza Twój czas.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 1500 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 20,2 x 8,6 x 20,2 cm |
| Zawartość zestawu | Salaterka |
| Wzór/zdobienie | Gładki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |