Saint Benoit Camembert 240g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
OPIS PRODUKTU:
Saint Benoit Camembert to typowy francuski ser o łagodnym smaku i kremowej teksturze.
PRODUKCJA:
Saint Benoit produkowany jest w Normandii we Francji.
CECHY SZCZEGÓLNE:
Saint Benoit kiedy dojrzeje, jest półpłynny, a po przekrojeniu , ser powoli wylewa się spod skórki.
ZASTOSOWANIE:
Saint Benoit idealnie pasuje do lekkiego wina czerwonego. Im ser jest dojrzalszy, tym bardziej lubi mocne wina białe (Furmint, biały Burgund). Znakomicie łączy się z półsłodkim jabłkiem.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Camembert |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, bakterie kwasu mlekowego, sól |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1134 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |