Saint Agur 125g X7
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
OPIS PRODUKTU:
Saint Agur to kremowy, wręcz maślany, klasyczny ser z przerostem niebieskiej pleśni. Charakteryzuje się kremową konsystencją, która wspaniale kontrastuje z dość ostrym smakiem. Król wśród swojego gatunku.
PRODUKCJA:
Saint Agur jest produkowany w górach Velay w regionie Haute-Loire we Francji.
Ściśle kontrolowana temperatura i wilgotność w pomieszczeniach, w których dojrzewa, sprawia że ser nabiera ostrego a zarazem owocowego smaku.
CECHY SZCZEGÓLNE:
W porównaniu z innymi niebieskimi serami Saint Agur jest subtelny i niezbyt słony, przez co ma szerokie grono użytkowników. Lubią go nawet osoby, które zwykle nie są wielbicielami tego gatunku serów.
ZASTOSOWANIE:
Saint Agur doskonale pasuje do sałatek, zapiekanek jak również wykwintnych sosów. Idealny jako dodatek do dań na ciepło i na zimno. Rekomenduje się serwowanie w połączeniu z gruszkami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Gatunek sera | Roquefort |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, pleśń gatunku Penicillium roqueforti, bakterie kwasu mlekowego |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1502 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |