STR8 woda toaletowa w sprayu 100ml Game X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
STR8 Game męska woda toaletowa. STR8 Game to zapach, który podkreśli pasje kryjące się we wnętrzu męskiego charakteru. Podejmij wyzwanie, które niesie ze sobą zapach STR8 Game. Pokaż co nadaje Twojemu życiu sens i żyj w pełni. Bądź szalony i rób w życiu to co czyni Cię naprawdę szczęśliwym.
Opis zapachu: początek zapachu otwierają ciepłe nuty kwitowo ziołowe jabłka, ananasa oraz kolendry. Po chwili do głosu dochodzą lawenda oraz kwiat pomarańczy , a trwałość kompozycji zapewniają praliny, wanilia oraz bursztyn.
Parametry produktu
| Pojemność | 100 ml |
|---|---|
| Zapach | Owocowy, Kardamonowy |
| Nuta bazowa | Wanilia, mirt, fasola tonka |
| Nuta średnia (serca) | Rum, gałka muszkatołowa, |
| Nuta wysoka (głowy) | Kardamon, zielone jabłko, mandarynka |
| Skład | Alcohol denat., aqua, parfum, ppg-20 methyl glucose ether, bht, alpha-isomethyl ionone, citral, citronellol, coumarin, eugenol, limonene, linalool. |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Typ produktu | Eau de Toilette (EDT) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sarantis polska s.a. ulica i numer: puławska 42c kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 100 g |
| Krótki opis marketingowy | Str8 game męska woda toaletowa 100ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 261 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |