STR8 woda po goleniu 100ml Game X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
STR8 Game męska woda po goleniu o pojemności 100ml o działaniu odświeżającym i chłodzącym.
STR8 Game to zapach, który podkreśli pasje kryjące się we wnętrzu męskiego charakteru. Podejmij wyzwanie, które niesie ze sobą zapach STR8 Game. Pokaż co nadaje Twojemu życiu sens i żyj w pełni. Bądź szalony i rób w życiu to co czyni Cię naprawdę szczęśliwym.
Opis zapachu: początek zapachu otwierają ciepłe nuty kwiatowo ziołowe jabłka, ananasa oraz kolendry. Po chwili do głosu dochodzą lawenda oraz kwiat pomarańczy , a trwałość kompozycji zapewniają praliny, wanilia oraz bursztyn.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
|---|---|
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Chronić przed dziećmi, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Stosować zgodnie ze sposobem użycia |
| Pojemność | 100 ml |
| Skład | Alcohol denat., aqua, parfum, glycerin, benzotriazolyl dodecyl p-cresol, butyl methoxydibenzoylmethane, butylphthalimide, ethylhexyl salicylate, isopropylphthalimide, menthol, ppg-20 methyl glucose ether, bht, alpha-isomethyl ionone, citral, citronellol, coumarin, eugenol, limonene, linalool, ci 17200, ci 42090. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Właściwości | Chłodzące i łagodzące |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sarantis polska s.a. ulica i numer: puławska 42c kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Rodzaj produktu | Woda po goleniu |
| Krótki opis marketingowy | Str8 game męska woda po goleniu 100ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |