STR8 woda po goleniu 100ml Faith X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
STR8 Faith męska woda po goleniu 100ml.
Posiada działanie odświeżające i chłodzące. Jej zapach już na wstępie kusi orzeźwiająco owocowym aromatem mandarynki i soczystego jabłka, uzupełnionych intensywnym kardamonem. Serce zapachu tętni pikantnymi akordami gałki muszkatołowej. Dominuje tu jednak woń rumu, nadająca kompozycji niezwykle męski i zmysłowy charakter.
NUTY ZAPACHOWE STR8 FAITH: Głowa: Kardamon, Zielone jabłko, Mandarynka; Serce: Rum, Gałka muszkatołowa; Baza: Wanilia, Mirt, Fasola tonka
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Skład | Alcohol denat., aqua, parfum, glycerin, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl methoxycinnamate, ethylhexyl salicylate, menthol, ppg-20 methyl glucose ether, bht, alpha-isomethyl ionone, citral, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, ci 17200, ci 42090. |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sarantis polska s.a. ulica i numer: puławska 42c kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Rodzaj produktu | Woda po goleniu |
| Krótki opis marketingowy | Str8 faith męska woda po goleniu 100ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |