STR8 dezodorant w aerozolu 150ml Wild Beat X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
STR8 Wild Beat to coś więcej niż tylko zapach; to symfonia zmysłów, połączenie muzyki i natury, które uwalnia dzikość. Zapach cytrusowy z nutami jabłka i mięty.
Parametry produktu
| Aplikacja | Aerozol |
|---|---|
| Pojemność/zawartość netto | 150 ml |
| Zapach | Cytrynowy, Miętowy, Jabłkowy |
| Skład | Alcohol denat., butane, isobutane, propane, parfum, ethylhexylglycerin, tocopherol, triethyl citrate, bht, acetyl cedrene, alpha-isomethyl ionone, alpha-terpinene, = carvone, citral, citronellol, citrus aurantium peel oil, coumarin, geraniol, hexamethylindanopyran, limonene, linalool, linalyl acetate, mentha viridis leaf oil, menthol, pinene, terpinolene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION, AEROSOL_REVERSE_EPSILON |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZCG |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Produkt przeznaczony do stosowania jako kosmetyk – dezodorant w aerozolu. należy: nie stosować na otwarty ogień lub rozżarzone materiały. chronić przed słońcem i nie wystawiać na temperatury powyżej 50°c. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. unikać wdychania aerozolu i kontaktu z oczami. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | 2 |
| Kod klasyfikacji towarów niebezpiecznych | 5F |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Ograniczenia ilości zgodnie z ADR | USED |
| Numer towaru niebezpiecznego UN | 1950 |
| Numer rozpoznawczy substancji niebezpiecznych | Un1950 |
| Kody zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia / hazardStatementsCode | H222 |
| Zwroty wskazujące środki ostrożności / precautionaryStatement | P210 |
| Dodaj dodatkowe załączniki z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa np. deklarację zgodności (można dodać kilka załączników) | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/17/8/1317810.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sarantis polska s.a. ulica i numer: puławska 42c kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 150 g |
| Krótki opis marketingowy | Str8 wild beat męski dezodorant zapachowy w sprayu 150ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 561 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |