Opis szczegółowy
Delikatność wafli ryżowo-kukurydzianych spotyka się tutaj z wyrazistym smakiem polewy karmelowej. Wyjątkowa przekąska dla tych, którzy kochają słodycze — doskonała harmonia lekkości i wyjątkowego smaku
Zdrowsza alternatywa dla klasycznych słodyczy. Wpisuje się w trendy rynkowe: lekkie przekąski, gdzie smak gra główną rolę. Idealne na szybki zastrzyk energii w ciągu dnia w pracy, szkole czy podróży
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
| Typ | Kukurydziane, Ryżowe |
| Składniki | 52% polewa karmelowa [cukier, tłuszcz roślinny (palma, shea), 10% proszek karmelowy (mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), cukier, tłuszcz mleczny), mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat waniliowy, sól], 25% ryż brązowy, granulat kukurydziany (22,5% mąka kukurydziana, olej rzepakowy). możliwa obecność soi, orzechów, orzeszków arachidowych i jaj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 65 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 487 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2042 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 332 kJ |
| Wielkość porcji | 16,3 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 306 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 15 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |