Opis szczegółowy
Delikatne, chrupiące i pełne owocowego smaku – nasze wafle ryżowo-kukurydziane o smaku malinowym to idealna przekąska na każdą porę dnia. Powstają z połączenia naturalnych ziaren ryżu i kukurydzy, a ich subtelna słodycz pochodzi z polewy o smaku soczystej maliny.
To propozycja dla tych, którzy szukają lekkiej i wygodnej formy przekąski – zarówno w domu, jak i w biegu.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | malinowy |
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 51% polewa o smaku malinowym [cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (z nasion palmowych), odtłuszczone mleko w proszku, koncentrat buraka, koncentrat rzodkiewki, koncentrat ze spiruliny, emulgatory (lecytyna rzepakowa, lecytyna słonecznikowa, tristearynian sorbitolu), aromaty], 25,5% ryż brązowy, granulat kukurydziany (23% mąka kukurydziana, olej rzepakowy); możliwa obecność soi, mleka, orzechów, orzeszków arachidowych i jaj |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 499 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2094 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 341 kJ |
| Wielkość porcji | 16,3 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość błonnika | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |