Opis szczegółowy
Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukru to znakomita przekąska do szkoły. Są niezwykle chrupiące, a do tego lekkie – idealne do szkolnego plecaka. Stanowią źródło magnezu, niezwykle istotnego dla dzieci w procesie edukacji ze względu na fakt, iż zmniejsza uczucie zmęczenia i wspomaga funkcje psychologiczne.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 58,5% czekolada mleczna bez dodatku cukru (tłuszcz kakaowa, mleko pełne w proszku, substancja słodząca: maltitol, oporna dekstryna, miazga kakaowa, inulina, oligofruktoza, emulgator: lecytyny sojowe, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, naturalny aromat waniliowy), 41,5 % ryż brązowy; możliwa obecność orzechów laskowych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 486 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2040 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 304 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość błonnika | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 75,9 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |