Opis szczegółowy
Przedstawiamy wyjątkowy produkt dla wszystkich miłośników zdrowych i pysznych przekąsek – Wafle ryżowe w czekoladzie gorzkiej 64% kakao. To doskonałe połączenie chrupiących, lekkich wafli ryżowych i intensywnej, bogatej w smak czekolady gorzkiej. W każdym opakowaniu znajdziesz cztery starannie przygotowane wafelki, które zaspokoją Twoją chęć na coś słodkiego, nie obciążając przy tym Twojego sumienia.
Dlaczego warto wybrać nasze wafelki?
Wyjątkowa jakość czekolady – Nasza czekolada zawiera aż 64% kakao, co zapewnia głęboki, intensywny smak, który zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów.
Zdrowa przekąska – Wafle ryżowe są lekkie i niskokaloryczne, co czyni je idealnym wyborem na każdą porę dnia. Są doskonałe na drugie śniadanie, podwieczorek czy jako szybka przekąska w pracy.
Praktyczne opakowanie – Cztery wafelki w jednym opakowaniu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem w każdej chwili, gdziekolwiek się znajdują. Wygodne, łatwe do zabrania ze sobą opakowanie sprawia, że możesz mieć je zawsze pod ręką.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 69 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | 53% czekolada deserowa (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna rzepakowa, aromat), 47% ryż brązowy; możliwa obecność mleka, orzechów laskowych i soi |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 486 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2038 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 352 kJ |
| Wielkość porcji | 17,3 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość błonnika | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 90,6 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 24 %RWS |
| Potas | 354 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 18 %RWS |
| Żelazo | 4,8 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 34 %RWS |