Opis szczegółowy
Chipsy z ciecierzycy o smaku słodkiego chili Sonko to idealna przekąska dla osób szukających zdrowej alternatywy dla tradycyjnych chipsów. Smak sweet chili to wyjątkowe połączenie słodyczy i pikantności, które z pewnością zadowoli Twoje kubki smakowe.
Chipsy Sonko są bezglutenowe i nie zawierają sztucznych dodatków, co czyni je idealnym wyborem dla osób z celiakią i dbających o zdrowy tryb życia. Dodatkowo zawierają żelazo zmniejszające uczucie zmęczenia i znużenia. Są także źródłem potasu, wspierającego układ nerwowy. Wybierz chipsy z ciecierzycy o smaku słodkiego chili i podziel się wyjątkowym smakiem z bliskimi!
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Chili |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Granulat z ciecierzycy (32% mąka z ciecierzycy, mąka ryżowa, odwodniony ziemniak, skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, sól), posypka o smaku słodkiego chili [cukier, aromaty, mąka ryżowa, przyprawy (cebula, imbir), sól, syrop glukozowy, maltodekstryna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z papryki], oliwa z wytłoczyn oliwek; możliwa obecność mleka, soi, gorczycy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 420 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1772 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 532 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 3,1 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 584 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 29 %RWS |
| Żelazo | 2,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 21 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |