Opis szczegółowy
Odkryj na nowo smak chrupiących przekąsek z paczką chipsów z ciecierzycy SONKO! Nie zawierają glutenu ani glutaminianu sodu i mają nawet 72% mniej tłuszczu niż chipsy ziemniaczane! Ciecierzyca jest doskonałym źródłem białka i błonnika, zatem podjadanie chipsów wieczorem wcale nie musi być niezdrowe!
Jeśli szukasz alternatywnej zdrowszej i mniej tłustej przekąski, która jednocześnie będzie smakować Twojej rodzinie i przyjaciołom to chipsy z ciecierzycy SONKO będą dla Ciebie idealnym wyborem!
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Paprykowy |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Granulat z ciecierzycy (32% mąka z ciecierzycy, mąka ryżowa, odwodniony ziemniak, skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, sól), posypka o smaku papryki [sól, papryka w proszku, cukier, cebula w proszku, hydrolizat białka roślinnego (z soi), ekstrakt z drożdży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, gorczyca, barwniki: ekstrakt z papryki, maltodekstryna, aromat dymu wędzarniczego], oliwa z wytłoczyn oliwek; możliwa obecność mleka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,75 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1721 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 510 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 4,2 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |