SMARTIES Draże z mlecznej czekolady w kolorowych skorupkach 38 g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rodzinny wieczór filmowy, spotkanie ze znajomymi, a może po prostu słodka przekąska w ciągu dnia? Smarties to czekoladowa frajda na każdą okazję! Przepysznie delikatna mleczna czekolada pokryta kolorowymi lukrowymi skorupkami, po prostu pycha! Opakowanie Smarties zawiera draże w kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim, fioletowym, różowym, brązowym i pomarańczowym? Który wybieżesz? Niech kolorowa zabawa ze Smarties trwa!
Draże Smarties mają już ponad 80 letnią tradycję, od lat niezmiennie wypełnione pyszną, delikatną mleczną czekoladą powstałą z kakao pochodzącego w 100% ze zrównoważonych upraw. Swoje kolory czerpią z natury - nie zawierają żadnych sztucznych barwników, aromatów, ani konserwantów. Bez obaw możesz je podać dzieciom jako słodką przekąskę w ciągu dnia.
Draże Smarties:
- to pyszne draże z delikatnej mlecznej czekolady pokryte kolorowymi lukrowymi skorupkami
- są idealne jako słodka przekąska w ciągu dnia
- czekolada powstała z kakao pozyskiwanego wyłącznie ze zrównoważonych upraw
- nie zawierają sztucznych barwników, aromatów, ani konserwantów
- występują w opakowaniach: tubka 38g, tuba 130g, saszetka 118g
- spróbuj także świątecznych figurek z czekolady wypełnionych drażetkami Smarties
Parametry produktu
| Zawartość netto | 38 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mąka pszenna, tłuszcz mleczny, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), skrobia ryżowa, emulgator (lecytyny), barwniki (czerwień buraczana, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosza, rzodkiewki), ekstrakt słodu jęczmiennego. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 329 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 471 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1978 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 376 kJ |
| Wielkość porcji | 19 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 62,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 67,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|