SER CHEDDAR MATURE 200G X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ser Cheddar Mature to propozycja dla osób ceniących sery o intensywnym smaku i aromacie. Jest tłusty i pikantny, dzięki czemu sprawdza się, jako dodatek do potraw.
Produkt zawiera aż 50% tłuszczu w suchej masie. Wytwarzany z niepasteryzowanego mleka zawiera w sobie aromat łąki, słońca i masła wkomponowanych w bogaty bukiet aromatu i smaku.
Cheddar w kostce nadaje się do tarcia, krojenia w plastry i słupki, jako podstawa koreczków, zapiekanek, dodatek do kanapek i deski serów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Pikantny |
| Składniki | Pasteryzowane krowie mleko, sól, kultury startowe, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 415 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1725 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,9 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |