S.Pellegrino woda mineralna gazowana 0,75 l 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
S.PELLEGRINO Musująca Woda Mineralna to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do najlepszych światowych składników. Wypływa z źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia.
Ta elegancka szklana butelka o pojemności 750 ml jest idealna na każdą okazję i najlepiej smakuje w towarzystwie przyjaciół, bliskiej rodziny i wspaniałym jedzeniem. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino.
Od momentu powstania w 1899 roku S.Pellegrino jest ikonicznym symbolem włoskiego stylu, dobrego jedzenia i stylu życia. Jest po to, aby odświeżyć cenne chwile dzielone z przyjaciółmi i rodziną w domu. Stoi dumnie na stołach niektórych najsłynniejszych restauracji na świecie, a wszystko to w musującym stylu i typowej włoskiej elegancji.
Woda mineralna gazowana S.Pellegrino rozprzestrzenia wyrazisty smak Włoch na całym świecie; smak miejsca, w którym każda chwila jest cenna. Niepowtarzalny smak wody mineralnej S.Pellegrino to efekt podróży, która odbywa się w dolomitowych górach z widokiem na dolinę rzeki Brembo. To tutaj, na nietkniętych ziemiach północno-zachodnich Alp włoskich, S.Pellegrino rozpoczyna swoją 30-letnią podróż w głąb ziemi. Podczas tej podróży woda przepływa powoli przez różne formacje skalne, zbierając minerały, takie jak wapń, magnez i potas, które tworzą niepowtarzalny smak gazowanej wody mineralnej S.Pellegrino.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Ca2 181 mg/l, CL+ 57,5 mg/l, Na + 36,1 mg/l, HCO3 239,0 mg/l, SO4 459,0 mg/l, Mg2+ 53,5mg/l, Na+ 36,1 mg/l, SiO2 7,5 mg/l, Sr2+ 3,2 mg/l, K+ 2,5 mg/l,NO3- 2,2 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|