S. Pellegrino woda mineralna gazowana 0,25 l szklana 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
S.PELLEGRINO Woda mineralna gazowana to unikalna mieszanka minerałów, drobnych bąbelków i subtelnych niuansów. Jest to jedna z najbardziej znanych wód na świecie i doskonały dodatek do jednych z najlepszych składników na świecie. Wypływa z źródeł w Val Brembana w rejonie San Pellegrino Terme, u podnóża włoskich Alp, niedaleko Bergamo i w każdej butelce przywołuje kwintesencję włoskiego stylu życia.
Ta elegancka szklana butelka jest idealna na każdą okazję i najlepiej smakuje z przyjaciółmi, bliską rodziną i wspaniałym jedzeniem. Ponieważ nic tak nie inspiruje ducha wspólnoty jak S.Pellegrino. Szklana butelka o pojemności 250 ml, w sam raz do odświeżenia przy małym posiłku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,25 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Składniki mineralne (mg/l): SO42-: 401; HCO3-: 244; Ca2+: 166; Cl-: 49,6; Mg2+: 49,5; Na+: 30,0. Suma składników mineralnych: 952 mg/l. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, wolnym od obcych zapachów. Chronić przed nasłonecznieniem i przemrożeniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |