Rzodkiew marynowana Tokyo Takuan 500g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rzodkiew japońska jest niezmiernie popularnym warzywem w krajach azjatyckich. Daikon w języku japońskim przetłumaczymy jako „wielki korzeń”, ponieważ osiąga wagę nawet 50kg. i długość 1 metra. Może być stosowana jako dodatek do sushi i sashimi. Marynowana na słodko. Wyśmienita z daniami z ryżu i makaronu. Doskonale komponuje się z pikantnymi mięsami.Aktywny enzym znajdujący się w warzywie, pomaga przy trawieniu, szczególnie ciężkostrawnych potraw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | biała rzodkiew 84%, woda, sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas octowy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja słodząca: aspartam, barwnik: ryboflawina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 67 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,19 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,85 g |