Ryba po grecku seko 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Sos warzywno-pomidorowy (woda, marchew 29%, cebula 11%, cukier, koncentrat pomidorowy 6%, ocet spirytusowy, seler 3%, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego), kawałki filetów ze srebrzyka smażone [srebrzyk (Argentina silus), mąka pszenna, olej rzepakowy]. Produkt zawiera ości. |
|---|---|
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym, Z warzywami |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 500 g |
| Pojemność | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Argentina silus |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Producent: | Seko S.A.Ulica i numer: Zakładowa 3Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 401 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |