Ryba po grecku Seko 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Sos grecki 65% [woda, marchew, cebula, cukier, koncentrat pomidorowy, seler, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego], kawałki filetów ze srebrzyka smażone 35% [srebrzyk (Argentina silus), mąka pszenna, olej rzepakowy]. Produkt może zawierać ości. |
|---|---|
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Pojemność | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Argentina silus |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | Seko S.A.Ulica i numer: Zakładowa 3Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 540 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |