'Rum Havana Club 7 YO 700 ml 40% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Havana Club to legendarny kubański rum produkowany od 1878 roku. Potwierdza pozycję Kuby jako miejsca narodzin najlepszych alkoholi tego typu. Nazwa "Havana Club" doskonale oddaje niepowtarzalną atmosferę stolicy tego kraju. Kubańczycy są dumni z wyśmienitego trunku, który stał się jednym z symboli ich kraju.
Pełne aromatów rumy Havana Club wyróżnia bogaty smak, którego źródłem jest charakterystyczny proces blendowania i dojrzewania. Stosowany on jest zarówno podczas produkcji wersji podstawowych, jak i wariantów wyselekcjonowanych i bardzo długo starzonych. Maestros Roneros troszczą się o utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości produktów.
Havana Club to baza do popularnych kubańskich koktajli. W czystej postaci to doskonały digestive.
Havana 7yo charakteryzuje się wybitnym, znakomitym bukietem z intensywnymi nutami kakao, wanilii, cedru, słodkiego tytoniu i owoców tropikalnych. Trwający 7 lat proces dojrzewania nadaje rumowi mocny i bogaty aromat.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kuba |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |