Opis szczegółowy
Jak powszechnie wiadomo lody najlepiej smakują w waflowych rożkach. Wtedy otrzymujemy podwójną radość – z chrupiącego wafelka i rozpływających się w ustach lodów. Niektóre osoby nie mogą jednak pozwolić sobie na taką przyjemność. Cierpiący na celiakię lub po prostu nietolerancję glutenu muszą unikać wszystkich artykułów spożywczych, bazujących na zbożach. W sklepie internetowym Bezgluten.pl znajdziesz jednak rozwiązanie tego problemu. Nasze wafelki do lodów bezglutenowe już od kilku lat podbijają serca klientów.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, mąka sojowa, cukier, emulgatory: lecytyna sojowa; tłuszcz kokosowy, regulator kwasowości: tlenek magnezu; barwnik: karmel; sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1627 kJ |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |