Roquefort Papillon 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
•Wytwarzany z surowego mleka owczego ser z przerostem niebieskiej pleśni dojrzewający w jaskiniach
•Kremowy, jedwabisty z wyraźnymi mniejszymi lecz gęstszymi żyłkami niebieskiej pleśni (w porównaniu do Black)
•Wyrazisty, lekko słony smak
•Doskonały na deskę serów z dodatkiem orzechów, fig lub winogron i jako składnik sosów i sałatek
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Roquefort |
| Smak | |
| Składniki | surowe mleko owcze, sól, podpuszczka zwierzęca, kultury bakterii mlekowych, Penicillium roqueforti |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2030-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | N° AO/2014/020-0 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1572 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |