Opis szczegółowy
Roleski Sos 3 pieprze 305g
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Sos majonezowy |
| Smak | Majonez |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Składniki | Woda, olej słonecznikowy (36 %), cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, żółtka jaja kurzego, musztarda dijon (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól), sól, pieprz czerwony (1 %), pieprz zielony (0,3 %), pieprz czarny (0,2 %), aromat różowego pieprzu, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
| Zawartość netto | 305 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. nie zamrażać. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 377 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1556 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |