Roleski Ketchup pikantny Premium 465g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Po ketchup sięgasz niemal każdego dnia? Jeśli tak, zasmakuj wersji Premium. Cechy? 232 gramy soczystych pomidorów na każde 100 gramów ketchupu, cukier trzcinowy, sól himalajska i ocet jabłkowy. Smak? Lekko pikantny, nie za ostry, nie za łagodny. Ketchup klasy Premium. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Parametry produktu
| Składniki | pomidory (232g na 100g ketchupu), cukier trzcinowy (21%), ocet jabłkowy (8%), sól himalajska (2,3%), przyprawy. |
|---|---|
| Rodzaj | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 519 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |