Opis szczegółowy
W zgodzie z najlepszymi standardami amerykańskiego BBQ, w tym sosie wyczuwalna jest śliwka i aromat wędzenia. Pasuje do potraw z grilla, steków i hamburgerów.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Barbecue |
| Smak | Pomidorowy, Paprykowy, Dymny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Składniki | Przecier pomidorowy (45%), cukier, nierafinowany cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, zagęszczony sok śliwki suszonej (2%), czosnek, skrobia modyfikowana, sól, pasta jalapeno ( czerwona i zielona papryka jalapeno, woda, sól, cukier), cukier wędzony (1,4%), cukier karmelizowany, przyprawy |
| Zawartość netto | 370 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 743 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
Inne informacje o zawartości