Ritter sport mleczna jogurt truskawka 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mleczny, Żurawinowy, Z orzechami |
| Dodatki | Z owocami, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz palmowy*, tłuszcz kakaowy, jogurt w proszku z MLEKA w odtłuszczonego (7,5 %), miazga kakaowa, MLEKO w proszku pełne, LAKTOZA (z MLEKA), MLEKO w proszku odtłuszczone, truskawki (2%), bezwodny tłuszcz MLECZNY, ŚMIETANKA w proszku, maltodekstryna, emulgator: lecytyny (z SOI). *z certyfikowanych zrównoważonych upraw. Może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, zboża zawierające gluten i jaja.1Rainforest Alliance Certified |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | NOVI FMCG sp. z o.o.Ulica i numer: Batorego 26Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 572 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2348 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
Inne informacje
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |