Ritter Sport Czekolada mleczna z kokosem 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ritter Sport Czekolada mleczna nadziewana kremem ( 45%) kokosowym 100g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Kokosowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z orzechami, Z owocami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Cukier, tłuszcz palmowy*, tłuszcz kakaowy, wiórki kokosowe (9%), MLEKO w proszku pełne, miazga kakaowa, MLEKO w proszku odtłuszczone, LAKTOZA (z MLEKA), bezwodny tłuszcz MLECZNY, mleczko kokosowe (1%), syrop glukozowy, emulgator: lecytyny (z SOI), białko roślinne, koncentrat soku cytrynowego. *z certyfikowanych zrównoważonych upraw. |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Krótki opis marketingowy | Ritter Sport mleczna KOKOS 100g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 574 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2391 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |