Ritter Sport Czekolada deserowa z całymi prażonymi orzechami laskowymi 100g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ritter Sport Czekolada deserowa z całymi prażonymi orzechami laskowymi ( 25 % )
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
|---|---|
| Smak | Z orzechami, Czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | cukier, miazga kakaowa, prażone ORZECHY LASKOWE, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI). Może zawierać ORZESZKI ZIEMNE, inne ORZECHY, zboża zawierające GLUTEN, inne produkty MLECZNE i JAJA. |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Krótki opis marketingowy | Ritter Sport gorzka CAŁY ORZECH LASKOWY 100g |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 577 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2395 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 37 g |
| Zawartość węglowodanów | 39 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |