Riso Scotti Ryż do risotto 5 kg X2
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ryż do risotto Riso Scotti to ryż specjalnie wyselekcjonowany do przygotowywania idealnych risotto al dente. Charakteryzuje się drobnymi, krystalicznymi ziarnami, które po ugotowaniu pozostają dobrze rozdzielone. Idealny do przygotowywania risotto.
Parametry produktu
| Rodzaj | Do risotto |
|---|---|
| Typ | Długoziarnisty |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Ryż długoziarnisty. pochodzenie ryżu: włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 5,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 585 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Czas gotowania 14-15 min |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1488 kJ |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 77,8 g |