Ricola Oryginalne Ziołowe 27,5g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ten klasyk pośród produktów Ricola wyróżnia się swoim delikatnym ziołowym smakiem. Receptura popularnych na całym świecie oryginalnych cukierków ziołowych nie zmieniła się od 1940 i jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Możemy zdradzić tylko tyle: oryginalny cukierek czerpie swoją moc z 13 ziół: szanty, biedrzeńca, przetacznika, prawoślazu, przywrotnika, czarnego bzu, ślazu, mięty pieprzowej, szałwii, krwawnika, pierwiosnka, babki lancetowatej i tymianku.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Ziołowe |
| Zawartość netto | 27,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | substancja słodząca (izomalt), wyciąg (1%) z mieszanki 13 ziół Ricola, barwnik (karmel), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), olejek z mięty pieprzowej, olejek z mięty, mentol |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 648 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 990 kJ |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 96 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 98 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
|---|