Ricola Melisa 27,5g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Najpierw wyczuwalny jest świeży, cytrusowy smak melisy. Potem powoli rozwijają się aromaty mieszanki 13 ziół. Ssanie cukierków Ricola Melisa odświeża usta i głos. Melisa lekarska o przyjemnym, świeżym zapachu pochodzi ze wschodniego wybrzeża Morza Śródziemnego i jest używana przez ludzi wieków.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Ziołowe |
| Zawartość netto | 27,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | substancja słodząca (izomalt), kwas (kwas cytrynowy), wyciąg (0,3%) z melisy i mieszanki ziół Ricola, aromat owoców cytrusowych, koncentrat z marchwi, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe ze stewii, taumatyna), olejek z mięty pieprzowej, olejek z mięty, mentol. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 648 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 991 kJ |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 97 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|