Opis szczegółowy
Kremowa pasta z ciecierzycy, w niespotykanej wersji z dodatkiem grzybów Shiitake. Wegański i bezglutenowy. Bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów. Ribella oznacza po włosku „buntownika” (wł. ribelle). Nasze produkty to bunt przeciw złym nawykom żywieniowym i nudnemu jedzeniu. Ribella to prawdziwy śródziemnomorski hummus = przysmak nazywany ""najzdrowszą pastą świata"". Bazą naszego hummusu jest ciecierzyca, olej rzepakowy, pasta sezamowa i przyprawy. Hummus Ribella doskonale smakuje na kanapce lub jako lekka przekąska z surowymi warzywami (marchewką, selerem naciowym, papryką). Świetnie pasuje jako dodatek do dań z grilla (obok mięsa, grillowanego sera lub warzyw). Wprowadza również ciekawą odmianę podczas bardziej obiadu – stanowiąc alternatywę dla ziemniaków, ryżu. Można go stosować również jako szybki sos do spaghetti, szczególnie hummus „Italiano” lub Pikantny.
Parametry produktu
| Składniki | Ciecierzyca gotowana 73 %, olej rzepakowy, pasta sezamowa, grzyby shiitake 3,4 %, przyprawy i ekstrakty przypraw, sól, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu; cukier 0,44 %, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
| Zawartość netto | 80 g |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-11-30 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc c138639 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-09-28 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bongusta sp. z.o.o. ulica i numer: brzozowa 20a kod pocztowy i miasto: 86-065 łochowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Kremowa pasta z ciecierzycy, w niespotykanej wersji z dodatkiem grzybów shiitake! wegański i bezglutenowy. bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 35 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 958 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |