Ribella Hummus 80g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kremowa pasta z ciecierzycy, marka hummusu nr 1 w centralnej, wschodniej i południowej Europie - teraz w Polsce!
Hummus Ribella zdobył uznanie i pierwsze miejsce w plebiscycie "Influencer's Top 2021" w kategorii Eko/! Wegański i bezglutenowy. Bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów.
Ribella oznacza po włosku „buntownika” (wł. ribelle). Nasze produkty to bunt przeciw złym nawykom żywieniowym i nudnemu jedzeniu.
Ribella to prawdziwy śródziemnomorski hummus = przysmak nazywany "najzdrowszą pastą świata". Bazą naszego hummusu jest ciecierzyca, olej rzepakowy, pasta sezamowa i przyprawy.
Hummus Ribella doskonale smakuje na kanapce lub jako lekka przekąska z surowymi warzywami (marchewką, selerem naciowym, papryką). Świetnie pasuje jako dodatek do dań z grilla (obok mięsa, grillowanego sera lub warzyw). Wprowadza również ciekawą odmianę podczas bardziej obiadu – stanowiąc alternatywę dla ziemniaków, ryżu. Można go stosować również jako szybki sos do spaghetti, szczególnie hummus „Italiano” lub Pikantny.
Parametry produktu
| Składniki | Ciecierzyca gotowana 76%, olej rzepakowy, pasta sezamowa, przyprawy i ekstrakty przypraw, sól, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu; cukier 0,45%, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-09-28 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bongusta sp. z.o.o. Ulica i numer: Brzozowa 20a Kod pocztowy i miasto: 86-065 Łochowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Kremowa pasta z ciecierzycy, marka hummusu nr 1 w centralnej i południowej Europie - teraz w Polsce! Hummus Ribella zdobył uznanie i pierwsze miejsce w plebiscycie "Influencer's Top 2021" w kategorii Eko/! Wegański i bezglutenowy. Bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny jako pasta do kanapek, dip do przekąsek lub jako dodatek do dań obiadowych. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu zużyć w ciągu 5 dni. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 957 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E330 Kwas cytrynowy, E500(ii) Wodorowęglan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|