Opis szczegółowy
Kremowa pasta z ciecierzycy, marka hummusu nr 1 w centralnej, wschodniej i południowej Europie - teraz w Polsce! Hummus Ribella zdobył uznanie i pierwsze miejsce w plebiscycie ""Influencer's Top 2021"" w kategorii Eko/! Wegański i bezglutenowy. Bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów. Teraz w wersji z chrupiącymi, bezglutenowymi krakersami na bazie ciecierzycy!!! Idealna przekąska do pracy, szkoły lub w podróży. W jednym opakowaniu aż 10,4g białka i 5,33g błonnika. Całość podana w pysznej i wygodnej formie. Ribella oznacza po włosku „buntownika” (wł. ribelle). Nasze produkty to bunt przeciw złym nawykom żywieniowym i nudnemu jedzeniu. Ribella to prawdziwy śródziemnomorski hummus = przysmak nazywany ""najzdrowszą pastą świata"". Bazą naszego hummusu jest ciecierzyca, olej rzepakowy, pasta sezamowa i przyprawy. Hummus Ribella doskonale smakuje na kanapce lub jako lekka przekąska z surowymi warzywami (marchewką, selerem naciowym, papryką). Świetnie pasuje jako dodatek do dań z grilla (obok mięsa, grillowanego sera lub warzyw). Wprowadza również ciekawą odmianę podczas bardziej obiadu – stanowiąc alternatywę dla ziemniaków, ryżu. Można go stosować również jako szybki sos do spaghetti, szczególnie hummus „Italiano” lub Pikantny.
Parametry produktu
| Składniki | Ciecierzyca gotowana 76%, olej rzepakowy, pasta sezamowa, przyprawy i ekstrakty przypraw, sól kuchenna, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu), cukier 0,45%, substancja konserwująca (sorbinian potasu). ciecierzyca 23%, mąka kukurydziana, oliwa z oliwek 13%, skrobia ziemniaczana, sezam, mąka ryżowa, bezglutenowe płatki owsiane, błonnik roślinny, mąka gryczana, sól morska 2%, siemię iniane, pasta sezamowa, emulgator: lecytyna słonecznikowa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
| Zawartość netto | 130 g |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-11-30 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc c138639 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-09-28 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bongusta sp. z.o.o. ulica i numer: brzozowa 20a kod pocztowy i miasto: 86-065 łochowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Kremowa pasta z ciecierzycy, marka hummusu nr 1 w centralnej, wschodniej i południowej europie - teraz w polsce! hummus ribella zdobył uznanie i pierwsze miejsce w plebiscycie ""influencer's top 2021"" w kategorii eko/! wegański i bezglutenowy. bez tłuszczów trans, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i aromatów. teraz w wersji z chrupiącymi, bezglutenowymi krakersami na bazie ciecierzycy!!! idealna przekąska do pracy, szkoły lub w podróży. w jednym opakowaniu aż 10,4g białka i 5,33g błonnika. całość podana w pysznej i wygodnej formie. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 35 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1398 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |