Ręcznik "Frotex" Junak New 70X140 cm Żółty
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ręcznik Junak ma klasyczny wygląd. Jest bardzo chłonny i miękki. Przy jego produkcji zastosowano bardzo solidnej jakości przędzę bawełnianą. Gama kolorów sprawiają, że pasują do każdej łazienki. 100% Bawełna. Gramatura 400 g/m2. Temperatura prania 40°C.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 70 - 140 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna 100% |
| Kolor | Żółty |
| Gramatura tkaniny | 400 g/m² |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik kąpielowy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: biuro handlowe greno - blatsios ioannis ulica i numer: pietrzykowice ul. fabryczna 22 kod pocztowy i miasto: 55-080 kąty wrocławskie pl |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces bardzo łagodny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze., Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna., Suszenie na sznurze., Suszenie w cieniu. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |