'Raymond Huet Bordeaux 750 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Raymond Huet Bordeaux
import - Francja
Raymond Huet Bordeaux
wino wytrawne, czerwone
0,75 L; alc. 14% obj.
Winogrona składające się na to wino pochodzą ze znanej winnicy Raymond Huet w rejonie Bordeaux we Francji o prawie 150 – letniej tradycji. To wino powstało ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron. Posiada żywy bukiet subtelnego drewna, dojrzałych ciemnych owoców z nutką wanilii i cynamonu. Ma bardzo głęboki, prawie czarny kolor. To czerwone wytrawne wino odznacza się delikatnym i eleganckim smakiem. Świetnie zbalansowane poprzez obecność taniny co zapewnia znakomite zakończenie.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Region pochodzenia | Francja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bartex Bartol Sp. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Paproć 111 Kod pocztowy i miasto: 64-300 Nowy Tomyśl PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |