Rama cremefine profi wielofunkcyjna 31% 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 31 % |
| Przeznaczenie | do ciast, musów i innych deserów, stabilna po wymieszaniu z alkoholem i kwaśnymi dodatkami |
| Składniki | Maślanka (68%), oleje roślinne (całkowicie utwardzony olej palmowy, kokosowy, palmowy), maślanka w proszku (7,1%), zmodyfikowana skrobia kukurydziana, emulgatory (estry sacharozy) i kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny sojowe), substancje zagęszczające (guma guar, mączka chleba świętojańskiego). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,01 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | Upfield Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Żwirki i Wigury 14Kod pocztowy i miasto: 02-092 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Nie zamrażać. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 304 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1271 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 191 kJ |
| Wielkość porcji | 15 ml |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 30 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |