Opis szczegółowy
Figurka z białej czekolady o smaku kokosowym z wiórkami kokosowymi i kawałkami migdałów.
Parametry produktu
| Typ | Biała |
| Smak | Kokosowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Biała czekolada o smaku kokosowym 80% (tłuszcz kakaowy, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, słodka serwatka w proszku, tłuszcz mleczny, aromaty, emulgator: lecytyny (soja)), wiórki kokosowe (12%), migdały (8%). może zawierać orzechy laskowe. |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 599 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2493 kJ |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41,7 g |
| Cukry | 45,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 45,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |